Konstrukcja Digital Zone Optics™
Konstrukcja Digital Zone Optics™

Konstrukcja Digital Zone Optics™

Opublikowany

Życie w cyfrowym świecie i poza nim – soczewka o przełomowej konstrukcji, łagodząca dolegliwości związane z obciążeniem wzroku i akomodacją u użytkowników urządzeń cyfrowych.

DZO_logo.jpg
W cyfrowym świecie wzrok użytkownika soczewek kontaktowych nieustannie przenoszony jest z ekranu urządzenia cyfrowego na obiekty położone w oddali.

Skupianie wzroku na ekranie urządzenia cyfrowego przez dłuższy czas obciąża oko i zaburza akomodację. Tu właśnie może pomóc soczewka, w której wykorzystano konstrukcję Digital Zone Optics™.
Digital devices.png
Digital Zone Optics™ to przełomowa konstrukcja firmy CooperVision®, przeznaczona dla użytkowników soczewek sferycznych, którzy korzystają z urządzeń cyfrowych. 

Konstrukcja soczewek z systemem Digital Zone Optics™ pozwala łagodzić dolegliwości związane z obciążeniem wzroku i akomodacją u osób, które często przenoszą wzrok z ekranu urządzenia cyfrowego na obiekty znajdujące się poza nim i odwrotnie. 

Jak działa system Digital Zone Optics™?

Soczewki kontaktowe firmy CooperVision® wyposażone w system Digital Zone Optics™ zmniejszają obciążenie mięśni rzęskowych oczu. Dzięki temu osoba, która ich używa, może swobodnie i przy mniejszym wysiłku oczu korzystać z komputera, tabletu, smartfona.  

Kliknij i zobacz więcej o soczewkach z systemem Digital Zone Optics™:

Gdzie możesz dopasować i kupić nowe soczewki z systemem Digital Zone Optics™? 

Znajdź specjalistę - CyfroweNIEzmęczenieWzroku

90% osób pracujących z komputerem skarży się na symptomy przemęczenia wzroku. Rozwiązaniem są soczewki CooperVision z systemem Digital Zone Optics.

Udostępnij

Technologia Aquaform®

Miękka i elastyczna soczewka zapewniająca optymalną równowagę pomiędzy przepuszczalnością tlenu, zawartością wody a miękkością, co sprawia, że charakteryzuje się ona wysoką tlenoprzepuszczalnością i odpowiednim nawilżeniem oraz zapewnia komfort w trakcie noszenia.