Odpowiedź na Cyfrowe Zmęczenie Wzroku = Rozwiązanie problemu

Odpowiedź na Cyfrowe Zmęczenie Wzroku = Rozwiązanie problemu

Opublikowany

Innowacyjne silikonowo-hydrożelowe soczewki kontaktowe firmy CooperVision® z systemem optycznym Digital Zone Optics™, stworzono specjalnie dla osób żyjących w cyfrowym świecie. Wykonane w technologii Aquaform® dla wyjątkowego komfortu.

Przełom w technologii soczewek kontaktowych 

Coopervision_KV_cut_small.jpg
System optyczny Digital Zone Optics™ w soczewkach kontaktowych pomaga przeciwdziałać zmęczeniu wzroku, spowodowanemu długotrwałym patrzeniem w ekrany urządzeń cyfrowych z bliskiej odległości.

Pomaga także widzieć ostro oraz bez wysiłku przerzucać wzrok z ekranów urządzeń cyfrowych - smartfonów, tabletów, komputerów - na dalekie odległości.

Unikalna technologia Aquaform® przyciąga i wiąże wodę w materiale soczewki utrzymując jej nawilżenie – dzięki temu naturalnemu nawilżeniu oczy są mniej suche. 

Digital Zone Optics™ logo

Soczewki kontaktowe skonstruowane do pracy z urządzeniami cyfrowymi

Digital devices.png
System optyczny Digital Zone Optics™ (DZO) to rozwiązanie pomagające przeciwdziałać zmęczeniu oczu, spowodowanemu częstym patrzeniem na ekrany urządzeń cyfrowych z bliskiej odległości.
grafika-DZO.png
Technologia Aquaform® wiąże wodę w materiale soczewki kontaktowej i sprawia, że zachowuje ona elastyczność, dzięki czemu jest bardziej komfortowa w noszeniu. To naturalne zwilżanie pomaga zapobiegać suchości oczu, nawet gdy częstość mrugania zmniejszy się, na przykład w trakcie patrzenia na monitor.

Soczewki z systemem DZO służą dobrze zarówno do patrzenia z bliska na ekrany urządzeń cyfrowych , jak i na dalsze odległości. Nie trzeba zmieniać soczewek po wstaniu od komputera. 

System optyczny Digital Zone Optics™ firmy CooperVision® jest obecny m.in. w następujących markach soczewek kontaktowych: 

- Biofinity Energys,
- Ultraflex Motion
,
- Medivue Eye-Gen
,
- Options Agility
,
- iWear Oxygen Relax,
- SuperLens Digital.

Gdzie mogę dopasować soczewki z systemem Digital Zone Optics™? 

Znajdź specjalistę - Jak unikać Cyfrowego Zmęczenia Wzroku?

90% osób pracujących z komputerem skarży się na symptomy przemęczenia wzroku. Rozwiązaniem są soczewki CooperVision z systemem Digital Zone Optics.

Udostępnij

O CooperVision®

CooperVision® jest światowym producentem nowoczesnych, miękkich soczewek kontaktowych.